EN İYİ KLİMAYI SEÇME REHBERİ

classic Klasik list Liste threaded Çizikli
Kilitli 1 mesaj Seçenekler
Cevap | Çizikli
Bu gönderiyi diğer görünümünde aç
|

EN İYİ KLİMAYI SEÇME REHBERİ

9köy
Admin
Bu konu güncellendi de .
http://klimatavsiyeforumu.10tl.net/index.phpdeğişen yazı http://easycaptures.com/fs/uploaded/1063/8525695130.png 


BAŞLIKTADA BELLİ OLDUĞU ÜZERE ÜYE OLMADAN ÖNCE OKUYALIM LÜTFEN.

NOT: BAŞLIK DEĞİŞTİ AMA ÖZÜ AYNI.

KURALLARDI ESAS KONU AMA OKUNMUYORDU ŞUAN KARIŞIK OLARAK KURAL VS BİR YAZI OLUŞTURACAĞIM EMİN OLUN OKUMAYAN HİÇ BİR ŞEY ANLAYAMAZ. UZUN DEMEYELİM HER KELİMESİNİ OKUYALIMKİ SONRASINDA BURADA YAZANLAR ÖNÜMÜZE ÇIKMASIN.

BÜYÜK YAZIYORUM ÖZÜR DİLERİM OLDUKÇA UZUN BİR YAZI OLACAK GÖZLERİM SEÇMİYOR. ÜSTÜNÜZE AFİYET SAĞ GÖZÜM ÜVEYT SONRASI AZ GÖRDÜĞÜ İÇİN, SOL GÖZÜMEDE ETKİ EDİYOR.

BU FORUM İLK KLİMA FORUMUDUR DERSEK YALAN OLMAZ. BUNDAN ÖNCE BİR FORUM KURULMUŞ FAKAT KAPANMIŞ BU FORUM ALLAH SAĞLIK VERDİĞİ SÜRECE KOLAY KOLAY KAPANMAZ DEVAMLI AKTİF OLMASADA DEVAM EDER. ÇÜNKÜ HAZIR BİR FORUM ÜYE REKLAM DERDİ PARA ÖDEME ALAN ADI HOST  DERDİ FALAN YOK.

BİR SÜRE ORTADAN KAYBOLMUŞTUK.  MBİROL DENEN SAHTEKARLA BİRLİKTE FORUM KURDUK DHDE YÖNETİMİN YAPTIĞI HAKSZILIKLARA KARŞI DAHA İYİ GÖZÜKMESİ İÇİN. ÖNCEDEN BURAYADA ÜYEYDİ İT MBİROL.. BURADA ÇEŞİTLİ KİLİTLEMELER VS YAPTI BENDEN HABERSİZ.. VURDUM TEPESİNE AMA İLLE KAPAT YENİ FORUMA BAĞLAYALIM VS DEMESİNE KARŞI GELEMEDİM ARKADAŞTIR VS DEDİK HİÇ GÜVENMESEMDE.. FORUMU BAĞLADIK DİĞER FORUMA.. OYSAKİ BU FORUMUN O FORUMA ETKSİ OLMAZDI SEO ÇALIŞMASI YOK SAĞDAN SOLDAN ÜYE ÇALMA ÇAĞIRMA YOK. UYDURMA ÜYE YOK.

AMA BAKTIM YENİ FORUMU İYİCE SATIŞ FORUMUNUNA ÇEVİRDİ. ÇEVİRDİĞİ YETMEZMİŞ BİRDE SATMADIĞI BAŞKA MARKALARA ÇIKARI İÇİN AŞIRI ÇAMUR ATMASININ YANINDA OLAYI KLİMA KULLANMAYI BİLMEYENLERİ TOPLAYARAK BANA SÖVDÜRTMEYE  KADAR İĞRENÇLİKLERE GÖTÜRDÜ.  BU ÖRNEKTEKİ ARKADAŞ DEĞİL SÖVME KONUSU. BU ARKADAŞ BENİ ÇAĞIRDIN DİYOR.

EN SONUNDA  TEKRAR AKTİF ETTİM  BURAYI..KAFA DİNLERKEN DAHA ÇOK GENEL BİLGİ AMAÇLI KONULARI DÜZENLEYECEĞİM BİR TÜR ANSİKLOPEDİK KAYNAK GİBİ OLACAK TABİRİ CAİZSE.

OKUYANLARDAN RİCAM ACİL CEVAP BEKLEYENLERİN ÜYE OLMAMALARIDIR.
BU SEBEPLE ÜYELİĞİ KAPATIRDIM AMA KAPATMAK ELİMDE DEĞİL. HAZIR YANİ ÜCRETSİZ FORUM OLDUĞU İÇİN. BU YÜZDEN KİMSE GÖNÜL KOYMASIN ZAMANINDA CEVAP ALAMAZSA.  İNANIN BENDE BİLGİYE EN ÇOK İHTİYACIM OLDUĞU ZAMAN BİLE HEP TANIDIKLARIN İŞİ OLDU ULAŞAMADIM BİLE. BEN BU KLİMA İŞİNDE ÇOK KAZIK YEDİM KENDİ GAYRETİMLE KENDİMİ KURTARACAK VE OKUYANLARA AZDA OLSA YARDIMCI OLABİLECEK BİRŞEYLER ÖĞRENDİM TABİ DİYORUM YA ODA KENDİMCE..

TUTUP USTAYIM VS DERSEM AYIP OLUR.   HALADA KAZIK YEMEM DİYEMEM MBİROL GİBİ İŞİ BİLEN BİLDİĞİNİ İSTEDİĞİ GİBİ KULLANAN SAHTEKARLAR OLDUĞU SÜRECE BENİMDE SİZ SORANLARDAN FARKIM YOK. BEN SADECE TECRÜBELERİMİ VE OKUDUKLARIMIN ORTALAMASI OLAN BİLGİLERİ YAZIYORUM. YANİ OKUYUN SİZLER BENİ GEÇERSİNİZ. AMA HİÇ BİR ZAMAN BİLGİÇLİK TASLAMAYIN YANILIRSINIZ BUDA BİR NOT OLSUN HERKESE.

ŞUNUDA EKLİYEYİM FORUMLARDA YAZAN ARKADAŞLARIN ÇOĞU KLİMACI DEĞİLDİR VAKİTLERİ HEVESLERİ OLDUKÇA YAZARLAR. BENDE KLİMA SAYISI FAZLA OLDUĞU İÇİN BİRAZ FAZLA GELİŞTİ BU OLAY. AMA O DURUMDA DAHİ DH DE YAZARKEN BAZAN 2-3 AY GİRMEZDİM. BU YÜZDEN KİMSE BANA KLİMACI KOMSİYONCU VS LAFLARINI ETMESİN ÇARPILIR. YOK ME ÖVÜYOR ONUN ADAMI FALAN DEMESİN. ÖVERİM ENGELMİ VAR NEDEN OLSUN 3 GÜN KLİMA KULLANIPTA EN İYİ KLİMA BU DİYE ORTAYA ÇIKAN CAHİLLER GİBİ ÖVGÜMÜN ALTI BOŞ DEĞİLDİR BENİM.
EN İYİ SERVİSİ ME DE GÖRDÜYSEM ÜRÜNLERİNDEN EN ÇOK MEMNUN OLDUĞUM MARKA MITSUBISHI ELECTRIC SE KİME NE BUNDAN. TUTUP MİLLETE ZORLA ME ALINMI DİYORUM KAFASINA SİLAHMI DAYIYORUM. ELA ALEM 10-15 BİN TL YE OYUN BİLGİSAYARI YAPTIRYOR...A ÇOK PAHALIMI DİYORUM HAYRINI GÖRSÜN. O YÜZDEN ZEVKLER RENKLER TARTIŞILMAZ. İŞİNE GELEN İSTEDİĞİNİ ALIR GELMEYEN ALMAZ İLERİSİ ZORBALIK OLUR TERBİYESİZLİK OLUR.
BU İŞTEN HİÇ BİR ÇIKARIM YOK AMA İLLEDE BAYİ FELAN DİYORSANZI HESAP NUMARAMI GÖNDEREYİM YATIRIN PARALARI BİR GÜZEL YİYEYİM ŞENER ŞEN İN FİLMİNDEKİ GİBİ.  BURADAKİ YAZDIKLARIMIN AKSİNE HALA KONUŞAN OLURSA BU YAZIYI OKUMADINMI DİYE GÖZÜNE SOKARIM BİLMİŞ OLSUN HERKES BOŞUNA OKUYUN DEMİYORUM ÇÜNKÜ BENİ TANIMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞI YUKARI DETAYLI AÇIKLADIM..

KİMSEDE UKALALIK ETMESİN NE GEREK VAR VS DİYE BİZ O KİŞİLERİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ ÇIKARLARI İÇİN KENDİLERİNİ DÜNYANIN EN İYİ İNSANI SANAN ZAVALLILAR EN UFAK BİR OLAYDA, BANA ESKİDEN KÜFÜRBAZ DESELERDE... EN UFAK DURMADA  BENDEN BETER OLURLAR. ÇIKARCI OLMAYALIM. KAVGALI DURUMDAN BİLE DERS ALMAYI ÖĞRENELİM. KİMSEYİ ZORLA TUTUP GETİRMİYORUZ KİMSEDENDE DUA VS BEKLEMİYORUM ARTIK BİRÇOK NANKÖR İNSANI GÖRDÜKTEN SONRA.. EVET DUA ÇOK ÖNEMLİ AMA BU TÜR İNSALAR İNSANI GÜNAHKAR EDİYOR. SONUÇTA BENDE MELEK DEĞİLİM.  İLK ZAMANLAR İDEALİSTTİK VS ,LK HEVESLERDE OLAN MESELELERDİ ARTIK O DUYGULAR KALMIYOR İNSADA. BEN ŞİMDİ BİR İYİLİK YAPACAĞIM DENİZE ATAĞIM ALAN ALIR. BALIK BİLMEZSE HALİK BİLİR DEMİŞLER. ZATEN ANLAYAN HAYIR DUASINI EDER.

NEYSE BAŞLAYALIM ARTIK.

KLİMA ALACAK OLAN ARKADAŞLAR HEPİNİZE ÖNERİM İYİCE OKUYUN İNANIN ANLAŞILMAYACAK BİR ŞEY YOK ASLINDA. 3 BEŞ KURUŞ UCUZA ALACAĞIM DİYE GÜZEL SÖZLERE UCUZ FİYATA KANMAYIN. GÜCÜNÜZ VARSA İYİSİNİ ALIN.. ÇÜNKÜ İLK ETAPTA KENDİNİZİ UCUZ DİYE AVIUTMUŞ OLURSUNUZ ACISI SONRA ÇIKAR.

KALİTE HİÇ BİR ZAMAN UCUZA SATILMAZ. KİMSEYEDE İLLAKİ KALİTE ALINDA DEMEM VE DEMEMİŞİMDİR BU İŞ VAKTİM OLDUKÇA ZEVKİMDİ BENİM ARTIK BU HEVES AZALSADA BU ŞEKİLDE BİR DÜZENLEME YAPIP DENİZE ATACAĞIM ÜSTTEDE DEDİĞİM GİBİ.

BİR KEZ DAHA TEKRAR EDEYİM İLLAKİ İYİLİK YAPIYORUM VS DEMİYORUM ONU ALLAH TAKTİR ETSİN ZİRA ZAMAN ZAMANDA SİNİRLENİP AĞIR KONUŞABİLRİM YAZIMDA.

DİYORUMKİ OKUYUN ARKADAŞLAR. ELDİMDEN GELDİĞİNCE AÇIKLAMAYA ÇALIŞACAĞIM SİZE NE LAZIM İHTİYACINIZ NEDİR.


KLİMANIZI NASIL KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ. DEVAMLIMI KULLANACAKSINIZ AÇ KAPAMI KULLANACAKSINIZ YAZ KIŞ VS.. KLİMA ISITMIYOR SOĞUTMUYOR AZ YAKTI ÇOK YAKTI VS ELDEN GELDİĞİNCE AÇALIM.ARKADAŞLAR GÜNÜMÜZDE ARTIK KLASİK KLİMALAR ÜLKEMİZE GELMİYOR. VE ÜLKEMİZDEKİ YERLİ ÜRETİCİLER KLASİK KLİMA ÜRETMİYORLAR. ÜRETİM İTHALAT OLSA BU KLİMALRINDA YERİ ÖZEL ASLINDA. ZAMANINDA SEVMESEMDE DEĞERLERİNİ ANLIYORUM. ÖZELLİKLE YAZDIM BU DURUMU ÇÜNKÜ KLİMALARINI AÇ KAPA KULLANACAKLAR İÇİN İDEAL ÜRÜNLERDİ KLASİK KLİMALAR. İNVERTER İSE DAHA ÇOK DEVAMLI KULLANILMAYA TASARLANMIŞ ÜRÜNLERDİR TABİ BUNUNDA SEBEPLERİ VAR AÇALIM.

ŞUAN ÜRETİLEN İNVERTER KLİMALARI DEVAMLI KULLANMAYACAKSANIZ ILIMAN İKLİMDE YAŞIYORSANIZ ORTA HALLİ BİR KLİMA ALABİLİSİNİZ. MİDEA VE MİDEAYA ÜRETTİRİLEN YERLİ MARKA VEYA BİLİNDİK ULUSAL MARKALAR  BASILMIŞ KLİMALAR BOSCH SİEMENS GİBİ VS. ESKİDEN GREE ÜRETİMLERİDE FENA DEĞİLDİ AMA ŞUAN SAĞLAM ŞİKAYETLER VAR. BUNU DEVAMLI KULLANIMLA ANLAYABİLİYOR İNSAN YOKSA KLİMAMA ÇAMUR ATILIYOR DİYE AKTİF SAVUNMAYA GEÇEBİLİYOR KULLANICILAR. HELE BAZILARININ BEYN HİÇ GELİŞMEDİĞİ İÇİN EMBESİLLİĞİ YÜZLERİNE DİLLERİNE YANSIYOR.  BU DURMLAR BİLİNSİN KİMSENİN KLİMASINA ÇAMUR ATTMADIĞIMI  GİBİ MARKA DÜŞMANLIĞIDA YAPMIYORUZ  ELEŞTİRİ HAKKIMIZI KULLANIYORUZ. ZAMAN ZAMAN TARTIŞMALAR GÖRESENİZDE UKALALARA VERİLMİŞ CEVAPLARDIR BUNLAR.
EVDE DEVAMLI KALAN OLUYORSA KLİMANIZ DEVAMLI ÇALIŞACAK DEMEKTİR KALİTELİ BİR KLİMA OLMALI GÜCÜNÜZ YETİYORSA... HEM İYİ SOĞUTUP ISITMASI HEMDE TASARARUFLU ÇALIŞMASI İÇİN.
KİMSEYEDE İNANMAYIN BÜTÜN KLİMALAR AYNIDIR DİYEN..  ADO DOSTUMUZADA İNANMAYIN YOK BÖYLE BİR ŞEY O BİRAZ KOMONİZDİR HEM ARVUPALIYIM DER HEMDE MANTIĞI HALA SADAKA KÜLTÜRÜ MUHAHAHA ME DÜŞMANI . BİR ÇOK UCUZ KLİMA SOĞUTUR AMA ISTMADA ÇOĞU TÖKEZLER. BAZI UCUZ KLİMALAR ISITIR MİDEA GİBİ VS AMA ASLA TÜKETİMİ BİR ME GİBİ DAİKİN GİBİ PANASONİC GİBİ TOSHİBA GİBİ OLMAZ. OLAMAZ. ARKADAŞLAR O UFAK MARKALARIN BİR ÇOĞUNUN FİNANSÖRÜDE BU BÜYÜK FİRMALAR GENE SİZ BAKMAYIN. SATTIKLARI TEKNOLOJİNİN GELİŞMİŞİNİ VERMEZLER ONLARA. BUNLAR UZUN MESELELER. ÜLKEMİZİN MARKALARI ARÇELİK VESTEL İSTESELER BU KLİMALRDANDA KIYAK ÜRÜNLER YAPARLAR AMA YAPTIRTMAZLAR DÜNYA KARTELLEİŞMİŞ PAYLAŞILMIŞ BU KONUDA SAHİPLERİNE KADAR ÖLDÜRÜLER EMİN OLUN. İSYETENDE KOMPLO TEORİSİ ÜRETİYOR DESİN.


ÇALIŞANSANIZ EŞİNİZLE BİRLİKTE.. EVİNİZDE KALAN YOKSA. YAZIN İŞTEN DÖNÜNCE AZ BİR SERİNLİKLE YETİNİP KLİMANIZI AÇ KAPA KULLANMAK SİZE YETERMİ GÜNDE 2,3 BİLEMDİN 4 SAAT SONRA NASILSA UYURUZ DERMİSİNİZ?

KIŞINDA BİR MİKTAR ISINIP NASILSA UYURUZ DİYİP DÜŞÜNÜRMÜSÜNÜZ?
BAKINIZ BURADA ÇOK ÖNEMLİ BİR DURUM VAR.. KLİMAYI ISTMADA  KULLANIMDA YAPILAN HATALARIN BAŞINDA GELİYOR . HANİ ESKİDEN DERDİK YA BİR AĞIZ SOBA YANDIMI UYUYANA KADAR YETER.  AMA ASLA BİR KLİMANIN SOBA GİBİ ISITMAYACAĞINI SERT AVALARDA SOBANIN 4/1 İ KADAR BİR ISI ALABİLECEĞİNİZİ UNUTMAYIN. HEM EVİNİZ SOĞUK SİZİN. HEMDE KLİMANIN VERECEĞİ KALORİ KÖMÜRLE ODUNLAR ÖLÇÜLEMEZ.
HELE HELE ÜLKEMİZDEKİ YAPILARDA AMA ESKİ STOK YAPILARDA, AMA YENİ YAPILARDA ISI YALITIMI ÇOK KALİTESİZDİR. ESKİLERİN ÇOĞUNDADA IS YALITIMI  YOKTUR. SONRADAN YAPILANDA ZATEN YETERSİZDİR BİNADAKİ ÇOK BİLMİŞ CAHİL YÖNETCİLERİN ELİNE BIRAKILMIŞTIR . Kİ YENİLERDE DAHİ YETERLİ KALINLIKTA MALZEME KULLANILMAMAKTADIR.

EĞERKİ ILIMAN BİR İKLİM DIŞINDAYSANIZ MARMARA GİBİ KARADENİZİN BİR BÖLÜMÜ GİBİ. (ZATEN DOĞU  VE İÇ ANADOLU İÇİN KLİMA İŞİ ZOR İŞ OLMAZ DEĞİL AMA ZATEN KLİMAYA PARA VERMEK İSTEMEZKEN HALKIMIZ. BİRDE -20 LERDE 25 LERDE ISITAN KLİMAYIDA ALMAK İSTEMEZ.. BENCEDE ZATEN ALINMAMALI. ) DÖNERSEK MARMARA VE KARADENİZE EGENİN BİR BÖLÜMÜNE.. BU YÜZDEN SORUN YAŞARSINIZ. SONRADA KLİMA ISITMIYOR DERSİNİZ.
BU SORUNU AŞMAK İÇİN YA KLİMANIZ DEVAMLI ÇALIŞACAK. YADA YOK BEN ÇALIŞTIRMAM DİYORSANIZ 1 VEYA 2 BOY BÜYÜK KLİMA ALACAKSINIZ.. AH KEŞKE BULUNSADA KLASİK KLİMA ALSANIZ DAHADA İYİDİR.


ARKADAŞLAR BÖYLE BİR ŞEY YOK. KLİMALARIN ESAS YÜKSEK TÜKETİMLERİ ISITMADADIR..  EN KÖTÜ KLİMAYI ALIN DEVAMLI ÇALITIRIN GENE ELEKTRİKLİ SOBANIN YAKACAĞININ YARISNDAN AZ YAKARSINIZ. SOĞUK BİR İLDE DEVAMLI ÇALIŞIRSA ODANIZDA DUVARLARINA KADAR İKLİMLENİR HEMDE.  KLİMAYA BİR VERİP 3,5 ALIRSINIZ ISITMADA.
BAKIN BİRDE ORTALIK KARIŞTIRAN RUH HASTASI ALLAH ŞİFA VERSİN SPASTİK HASTALAR GİBİ HARKETLERİ OLAN HİPER AKTİF MANYAK TİPLER VAR BUNLARADA İTİBAR ETMEYİN BEYNİ PİRİRİKLİLER  1 PUAN 2 PUAN HESAPLA SANKİ AYDA 200 TL KAR EDECEKLER.. BÖYLE BİR ŞEYDE YOK O KİŞİLERİ GÖRSENİZ EMİN OLUN ALLAH ETMESİN YUKARIDA DEDİĞİM GİBİ SPASTİK HAVALE GEÇİREN İNSAN GİBİDİRLER GÖSTERMEK GİBİ OLMASIN DERLER YA... HATTA ŞÖYLEDE DENEBİLİR O TİPLERE  BONZAİMİ ÇEKMİŞ FALAN DERLER YA AYNI SORULARI ÇEVİRİR ÇEVİRİP SORARLAR. KÖRDÜRLER İNSALARI RAHATSIZ ETTİKLERİNİDE GÖRMEZLER UZAK DURUN HOŞ GELEN LAFLAR EDEBİLİRLER YANILIRSINIZ İNSANOĞLU ÇÜNKÜ ÇIKARCI BİR VARLIK OLDUĞU İÇİN ÇIKARINA UYANA OK DER.
TAMAM KALİTE KLİMA İLLAKİ AZ TÜKETİR BAYADA FARK VARDIR UCUZ KLİMAYA GÖRE TÜKETİMDE AMA BİRİSİ 100 TL TÜKETİRKEN BİRİSİ 500 TL TÜKETMEZ. BENDEKİ SONUÇLAR YAKIN GÖZÜKSEDEBU UÇ ÖRNEĞE.. AMA BENİM EVİMİN BELLİ BÖLÜMLERİNDE İÇTEN YALITIM VAR.

YANİ BU DURUM EVİNİZİN YALITIMINA KUZEY GÜNEY CEPHESİNE KADAR DEĞİŞİR.  HER YERDE FARKLI SONUÇ ÇIKAR BU YÜZDEN BU KONUDA HERKESİN KULLANIMI ÖNEMLİDİR BANA BİLE İNAMAYIN SİZİ İSTEMDEN BELKİDE YANILTABİLİRİM. KLİAMANIZDA AŞIRI BİR YAZILIM DONANIM VS HATASI YOKSA ŞUANKİ HAİER VE GREE GİBİ. KORKULACAKTA BİR ŞEY YOK. ASLINDA ÇOKTA KONUŞALACAK ŞEY VARDA ALINMAYACAK BAYMAK VS KLİMALR GİBİ YERİ GELDİKÇE KONUŞALIM BÖLÜM UZUN OLURSA OKUNMAZ.


ARKADAŞALR GERÇEKTEN ÇOK HASTA RUHLU İNSAN VAR DEĞİNMEDEN DURAMIYORUM. BAKIN BİR KEZ DAHA TEKRAR

devam edecek şimdilik şu konuyu okuyunuz. eski ama hemen şmdi biraz aşağıya ekler yapıyorum birlikte okursunuz.

http://klima-forumu.1111995.n5.nabble.com/Kaliteli-klimalar-ucuz-klimalar-market-ve-yerli-uretim-td148.html 

uygun fiyatlı klima arayanlar
haier klimalardan gree ve gree üretimi klimalardan... gree, york sierra modeli, sigma plus comfort vs tüm modelleri... şimdilik uzak durunuz. lg sirius 9 ve 12 lik modellerden uzak durunuz dış ünitesi sesli.

japon menşeyli general klimalrdan fujitsu klimardanda uzak durunuz ortalıkta benim klimam diye dolaşan yamuk kafalılar var birisi  mbirol tarafından yönetiliyor ve hatta dhden embirola dam taşıyor. isim vermeyeceğim bu kişiler ME alamadık diye çamur atan tipler. zaten bir tanede gıcığına sataşan özelmesajdan iş gören var içlerinde dhde özel mesajdan iş görüyorlar yok me iç ünite sesliymiş sesliyse servis çağır beynin çarpıklıysa güvenemiyorsun kendine diye tüketici mahkemesine vermekten korkuyorsan. dikkatli olun bu tür özel mesajlara.  general ve grubu fuji electric fujitsu klimaların soğutmasına hiç bir zaman güvenmem ben ısıtması güzel olsada. ayrıca dış ve iç fan sorunlu bu klimalar.

bu kişiler dhdeki sermaye düşmanı yöneticimiz sevgili Ado danda direkt olmasada huyundan dolayı destek alıyorlar.  bizler ufak forumuz kuruluş amacımız bu ama dhdeki bir yöneticinin taraf olmaması lazım. taraf değilim desede tam taraf

şuan ucuz klima olarak midea ve midea üretimi uğru bosch vb gönül rahatlığıyla alabilrisniz.

airfelde midea üretimi... ama üretimde kumandaya kadar fonksiyonları kıstırmışlar dikkatli olun her zamanda airfelde alüminyum montaj borusu riski vardır.

ayrıca carrier klimaları alabilirsiniz eski ses orunlarının kaldığını sanmıyorum zira midealarde ses sorunu kaldmaıktan sonra mideanın finansörüdür carrier. toshiba girşi skv yeni ismyle n3kv serilerinide alabilirsiniz.

mbirol tarafından kötü densede mhi zmps serilerinide alabilirsiniz.bazı eksiklikleri var plastik kalitesi   üstten filtreli olması kart yakma problemlerinin olması artık onlarda şans ama gree mhi zmpsden iydir diyen bok yemiştir çok affedin. eski greeler olsa bir nebze bizde inanmıştık. ama yeni gree ler tam fecaat düzelsin önerelim yine. am her ne olursa olsun mhi yani mistsubishi heavy industries kliama ME kadar yani mistsubishi electric kadar kaliteli olmasada gere mree haier zart zurt markaları vs süpürür atar
Lütfen bana tavsiye sorularınızı özelden değil forumdan sorunuz. Tüm forumdaşlar faydalansın.

Özelden sorular cevaplanmayacaktır. Ayrıca, Kuralları okumadan foruma mesaj yazmayalım.

Daha çabuk cevap için alttaki forumları ziyaret ediniz.

http://klimatavsiyeforumu.10tl.net/

http://klimaforumu.10tl.net/